Themes - Twenty Twenty-Five - en to fi translation catalogue (21 entries)

note: Author of the theme
en: the WordPress team
fi: WordPress-tiimi

[ctx: Template part name]
en: Footer
fi: Alatunniste

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org
fi: https://fi.wordpress.org

en: About
fi: Tietoa

[ctx: Template part name]
en: Sidebar
fi: Sivupalkki

[ctx: Custom template name]
en: Page No Title
fi: Sivu ilman otsikkoa

[ctx: Font size name]
en: Extra Extra Large
fi: Erittäin erittäin suuri

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
fi: Erittäin suuri

[ctx: Font size name]
en: Large
fi: Suuri

[ctx: Font size name]
en: Medium
fi: Keskikokoinen

[ctx: Font size name]
en: Small
fi: Pieni

[ctx: Pattern title]
en: Sidebar
fi: Sivupalkki

[ctx: Pattern title]
en: Search
fi: Etsi

en: Comments
fi: Kommentit

[ctx: Pattern title]
en: Comments
fi: Kommentit

en: Checkmark
fi: Valintamerkki

[ctx: Pattern title]
en: Post navigation
fi: Artikkelin navigaatio

[ctx: Color name]
en: Contrast
fi: Kontrasti

[ctx: Color name]
en: Base
fi: Pohja

[ctx: Template part name]
en: Header
fi: Ylätunniste

en: A collection of full page layouts.
fi: Kokoelma kokosivun ulkoasuja.
